2014 Tesettür Mayo Ve Haşema Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Haşema modelleri yaz sıcaklarında bunalıp deniz tatili yapmak isteyen ama açık saçık mayo giyemeyeceği için bu tatillerden, deniz de yüzmekten mahrum kalan bayanların kurtarıcısı oldu.

2014 Tesettür mayo modelleri su geçirmeyen kaliteli kumaştan üretilmiş. Bol ve rahat olması bonesi ile de saçları tamamen kapatması sebebiyle tesettürlü bayanların denize çekinmeden girip istedikleri gibi yüzüp tatil keyfi yaşamalarını sağlıyor.

Üst kısmı bol tunik şeklinde altı eşofman veya tayt şeklinde olan haşemalarlar istediğinizi tercih edip giyebilirsiniz. Ama tesettüre en uygun olanı eşofman şeklinde olan bol haşemalardır. Tayt gibi haşema giyip denize girmek tesettürlü bir bayana yakışmaz bence. Ama kız çocukları için bu tarz tesettür mayosu veya haşema tercih edilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizler için seçip galerimize eklediğimiz 2014 tesettür mayo modelleri en sevilen renkler de üretilmiş. Desenli, iki renkli ve düz haşema modellerinden dileğinizi seçebilirsiniz. Büyük beden tesettür mayosu da var modeller içinde. Yani kilolu bayanlar da unutulmamış.

2014 Haşema fiyatlarına gelince, şu an bir çok haşema modelinde indirim var. İndirimli ürünlerden satın alırsanız indirimli fiyatıyla en ucuzu 71 tl olan haşemadan alabilirsiniz. Ama genel olarak fiyatlar 84 tl ile 157,50 tl arasında değişiyor. Bütçenize uygun bir tesettür mayosu bulmak mümkün yani.

2014 Yeni sezon haşema modellerini ihvan.com.tr sitesinden satın aabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın