2014 Büyük Beden Tesettür Elbise Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük beden tesettür elbise modelleri yeni sezonda da aynı sayılır. Geçen yılkinden değişik bir tasarım göremedim ben. Oysa ki ülkemiz de çoğu kadının büyük beden olduğunu düşündüğümüzde daha fazla üzerine düşülmesi, daha değişik tasarımlarla karşımıza çıkılması gerekirdi.

Tesettür tasarımcılarının en büyük eksikliği olan büyük beden giyimi es geçmeleri beni çok şaşırtıyor. Hangi mağazaya, hangi online alışveriş sitesine baksam en fazla 48 bedene kadar kıyafet bulunabiliyor. Sanırım kilolu bayanları görmezden geliyor tasarımcılar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kadar sataşmadan sonra sizler için hazırladığım yeni sezon büyük beden tesettür elbise modellerinden bahsedeyim.

Alvina giyim‘in satışını yaptığı elbiselerin çoğu ikili, yani ya yelekli, yada hırkalı modeller. İçlerinde genç kesiminde giyebileceği 52 bedene kadar olan hoş elbiseler var. Bir çoğu anne elbisesi diyebileceğimiz, yaşça daha büyük olanlara uygun.

Battal boy elbiselerin en iyi tarafı fiyatları olsa gerek. Bütçenize göre Alvina’da büyük beden tesettür elbise modellerini 59 TL ile 129 Tl arasında satın alabilmeniz mümkün

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Cevaplar

  1. linda diyor ki:

    Qok gyzel elbiseler

  2. Anonim diyor ki:

    kıyafet veya pardesü 55 bedene kadar neden yok
    bizleri neden kimse düşünmiyor bir kıyafet istesek en büyügü 44 beden, battal beden diyince birazda lütven bizleri düşünün

Bir Cevap Yazın